Image
Top
Menu
18/08/2014

5 rzeczy które powinieneś mieć w swoim mieszkaniu przed 30tką

1. Sztuka którą kochasz

Nie musi to być drogie dzieło, ważne żeby przemawiało i podobało się Tobie! Sztuka jest inwestycją na lata, przywołuje wspomnienia oraz upamiętnia chwile nie wspominając o tym że dodaje wnętrzu charakteru. Warto więc zacząć w nią inwestować a zanim się obejrzysz będziesz mógł się pochwalić sporą kolekcją. Pamiętaj że sztuka łączy w sobie wiele dziedzin, łącz obrazy z rzeźbą lub ikonami designu. W ten sposób unikniesz efektu jak z muzeum, natomiast uzyskasz ciekawą, zróżnicowaną przestrzeń.

 

2. Zorganizowany regał

Uznaj regał na książki jako miejsce dostarczające inspiracji, rozrywki i relaksu. To jak go skomponujesz będzie mówić wiele o Tobie. W przeciągu lat będzie się on zmieniał razem z Tobą, trochę tak jakby był odzwierciedleniem Ciebie i Twoich zainteresowań. Nie musi przechowywać tylko książek, może pełnić rolę ekspozycji Twoich ‘skarbów’.

3. Zestaw dopasowanych ręczników

Kup przynajmniej dwa sety ręczników dla siebie oraz minimum jeden dla gości. Pasujące ręczniki wprowadzają ład i harmonię w każdej łazience. Najlepiej dobierz je indywidualnie do wystroju łazienki. Jeśli nie wiesz na jakie kolory się zdecydować zainwestuj w klasykę: biel, beż oraz szarości. Takie ręczniki wydają Ci się nudne? Wybierz spersonalizowaną opcję!

4. Akcesoria łazienkowe

Zainwestuj w akcesoria łazienkowe które nie są plastikowe. Nic tak nie psuje wystroju łazienki!

5. Dobry materac + poduszka

Zainwestuj w dobry materac dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb a codziennie będziesz budził się wypoczęty. Odpowiednio dobrana poduszka (w zależności w jakiej pozycji sypiasz) pomoże wyeliminować bóle oraz sztywnienie karku.