Image
Top
Menu
24/06/2014

5 wskazówek jak zaprojektować stylowy taras

Skorzystaj z tych wskazówek żeby stworzyć najładniejsze patio w okolicy!

1. Zaplanuj miejsce do siedzenia

Wybierz wygodne fotele i kanapy. Wymiksuj je z pufami do siedzenia które zabierają o wiele mniej miejsca a są równie wygodne. Nie przejmuj się jeśli będą w różnych kolorach lub innym obiciu, to nawet lepiej! Dzięki temu twoje patio nabierze niewymuszonej elegancji w stylu boho.

2. Zadbaj o światło

Zewnętrzne oświetlenie jest bardzo ważne przy tworzeniu nastroju na naszym tarasie. Tak jak w przypadku wnętrz, sugerujemy więcej źródeł światła o mniejszym natężeniu. Dzięki temu będzie się ono ładnie rozchodzić, tworząc subtelny blask zamiast oślepiać gości. Oprócz tradycyjnych lamp polecamy wszelkiego rodzaju lampiony oraz światełka. Stworzą niezapomniany, magiczny nastrój!

3. Igraj z ogniem

Nic tak nie stwarza romantycznej, tajemniczej atmosfery jak subtelne płomyki ognia. Zadbaj o to żeby na Twoim tarasie znalazły się świece i latarenki. Dodadzą ciepła całej aranżacji!

4. Kwiaty w donicach

Mimo że na tarasie jesteśmy otoczeni roślinnością dodając kwiaty w ozdobnych donicach podkręcisz atmosferę. Wybierz różne wielkości i kształty dzięki taras zyska dynamizmu i odrobinę eklektycznego stylu który jest zawsze modny! Nie bój się eksperymentować!

5. Akcesoria

Wprowadź miękkie dodatki takie jak poduszki, koce i zewnętrzne dywany. Aranżując przestrzeń pamiętajmy o naszej wygodzie! Dużo poduszek ociepli wizualnie przestrzeń oraz zagwarantuje że będziesz spędzać jak najwięcej czasu na zewnątrz. Nie może zabraknąć ciepłych kocy, przydadzą się na chłodne wieczory.

Submit a Comment