Image
Top
Menu
13/05/2014

Alila Ubud

Idealna ucieczka od rzeczywistości

Alila jest słynącą z luksusu i najwyższych standardów linią butikowych hoteli usytuowanych w Indiach oraz Azji. Architektura resortów zawsze nawiązuje do miejsca w którym powstają, łącząc umiejętnie dziedzictwo kulturalne z nowoczesnym designem. Hotele cechuje świetny styl oraz relaksująca atmosfera która pozwala gościom odpocząć zanurzając się w naturze.

Resort Alila Ubud jest usytuowany na wzgórzach wyspy Bali przy wiosce Payangan oraz oddalany o 5 km od kulturalnego centrum wyspy – Ubud. Architektura hotelu harmonijnie współgra z otaczającą go naturą. Kerry Hill, światowej sławy architekt, znakomicie skontrastował współczesny design z tradycyjną balijską architekturą. Odosobnione dziedzińce, przestronne tarasy otwierające się na prywatne ogrody oraz ‘nieskończony’ basen tworzą intymny klimat w zgodzie z naturą.

56 pokoi i willi stoi na palach nad wąwozem tworząc mała balijską wioskę. Panoramiczny widok z każdego z nich rozciąga się na rzekę Ayung oraz otaczające wulkany. Ponadto resort posiada własne Spa oraz 2 restauracje serwujące lokalne potrawy.

Wypoczywanie w zgodzie z naturą jeszcze nigdy nie było tak stylowe!

Submit a Comment